REGULAMIN

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

1.Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę internetową poprzez wiadomość prywatną.
2.Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy kupującym a sprzedającym. Podanie fałszywych danych jest podstawą wniesienia sprawy do sądu.
3 .Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową
4. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy i płatność.
5.Koszty przesyłki są pokrywane przez kupującego. W określonych przypadkach pokrywa je firma Ma.No Butik.
6.Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 1-4 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.

ZWROTY, WYMIANY I REKLAMACJE

7. Akceptujemy zwroty i wymiany zamówionych w naszym sklepie ubrań.
a) Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni
b) Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zwracany przez Klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Nie przyjmuje zwrotów ubrań wysłanych do nas za pobraniem.
c) Towar odesłany na wymianę powinien być w stanie niezmienionym
d) UWAGA: stroje kąpielowe i bielizna nie podlegają zwrotom i wymianą.

REKLAMACJE

8. W przypadku zakupionego uszkodzonego towaru klient ma prawo odstąpienia od umowy. Skontaktuj się z Nami w celu zgłoszenia reklamacji.
9. Korzystanie z tej strony internetowej  jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych)

ANULOWANIE ZAMÓWIEŃ

Ma.No Butik zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku wystąpienia błędów w cenie, braku produktu na stanie lub wadliwego działania systemu sprzedażowego.